Sex Hikayeleri

- admin Ekledi - 18412 Kez Okundu

Hatun Amımdan Sik Beni Diye Adeta Yalvardı

Slm Ben Gülşen Telefonda sex hikayelerimi dinlemek isteyen beyler hemen arasın!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Hatun Amımdan Sik Beni Diye Adeta Yalvardı

Şimdiye kadar girdiğim tümilişkilerde önden girdim ve birçok kadında bunu yaparken hiç pişman olmadımçoğunun kızlığını bu şekilde aldım. Hiç arkadan vermeyen bir bayanla ilk defa kaçamakbir şeyler yaşayacaktık. Onda biraz korku vardı sonuçta hiç yapmamıştı ama benyapmıştım. Hep amdan seks yaptığı için kadında ister istemez bir korku vardı.Canımı çok yakma deyince tabii ki de ben canını yakacaktım onun yalvarmalarınıkulak arkası edecektim. İlk başta güzelce kalça deliğini yaladım ve ıslattımsonra kayganlaştırıcı hem penisime hem kalça deliğine sürdükten sonra kadınıinlete inlete zevk alarak sikmiştim. İlk başta asla hızlı girmeyeceğim diyekandırdığım kadına pat diye hızlı girince gözlerinden zevkten yaşlar akıyordu.

Onun o zevk iniltilerinedayanamayıp daha da köklüyordum kalça deliğinin içine her kökleyişim bana zevkverirken, ona acı veriyordu. Ben ayaklarını bağlayıp yatağa daha sonrasındaellerini sımsıkı bağlayıp ağzına kadının zorla vermiştim. Hiç unutmuyorum birara beni öyle zevk iniltileriyle boşaltmıştı ki kendimi kaybetmiştim vebayılacak gibi oluyordum. Hiç dinlemiyordum hiçbir şey umurumda değildi sadecesikişeceğim kişiye odaklanmış şekilde evire çevire onu sikerken kendimi nasıltatmin ederim diye düşünüyordum. Bir ara hatun daha hızlı alıştım sanki deyincegötüne amına iki taraflı bir çıkar bir sok şeklinde yaparak siktim ve amını vegöt deliğini kıpkırmızı etmiştim sikerken. 1 saat aralıklarla sürekli boşalıyorve duşa giriyorduk. Bir ara dayanamayıp duşta siktim onu öyle güzeldi ki duştaköpüklü köpüklü içine girerken ağlıyordu ve ağlayışına dayanamayıp hızlı hızlıyine köklüyordum bu sefer göt deliğine çok hızlı bir şekilde girdiğimden dolayıdaha hızlı boşalmıştım ve ıslak göte penisim hiç dayanamaz erkenden boşalırdı.

Bir ara duşun altındasevişip birde oral ilişki yaşatmıştım ona en çokta duş altında bu hoşunagitmişti göt deliğine girdiğimden beri heyecanı biraz hafiflemişti ama oralyaparken onun gözlerinden zevk ve mutluluk fışkırıyordu adeta. İşte benim debaşımdan böyle bir seks dolu macera geçti. Hafızalarımın en güzel yerinde kalano kadının göğüsleri, dik kalçaları ve giydiği tangalar hepsini benim evimdebilerek unutuyor bazen evine sutyensiz ve külotsuz gidiyordu. Bu beklide onunbir taktiğiydi ama ben bu taktiği çok sevmiştim gelmesi için bir sebep oluyordusonuçta ve beni gerçekten mutlu eden bir bayandı. Playboy bir çocukla başaçıkabilen tek kadındı diyebilirim size. Kolay kolay kolumda herkesi gezdirmemama onu çok rahat gezdirebildim. Çünkü benim için girdiğim ortamda da şımarıkdavranmayacak olgun bir kadındı ondan. Hiç unutmuyorum bana kırmızı tangasınıbırakırken koklayarak duş altında boşal demişti ve gerçekten de bunu yapmıştımilk defa böyle bir şey yaptım ama acayip tahrik olmuştum.


antrenman